Nieuws en Events

Pop-it-up

Nieuws OC West 10.12.2018

Wil je kennismaken met enkele startende ondernemers die zich volop gooien in de digitale strijd met hun webshop? Benieuwd naar hun verhaal en hun originele producten? Of zoek je nog een leuk cadeautje voor onder de kerstboom? Aarzel dan niet, neem je beste vrienden mee op sleeptouw en kom genieten van een shoppingdag in Roeselare! Waar: Sint-Amandskerk Roeselare - De Coninckplein Wanneer: zaterdag 15 en zondag 16 december van 14u tot 17u30 (Koopweekend) Maak kennis met de producten van deze webshops: Westreex - West-Vlaamse streekproducten - www.westreex.be Kleine Artiest - knutselmateriaal voor kinderen - www.kleineartiest.be Tante Els - assortiment brei- en haakwol - www.tante-els.be Oriental Panda - Oosterse voeding - www.orientalpanda.com Gudrun Soens Art - bij elk verhaal een beeld - www.mijnwebwinkel.nl/winkel/gudrunsoensart Elis - kledij voor dames, heren en kinderen - www.Elis1972.be Topwijf - kledij met opschrift - www.topwijf.com Kadokabinet - giftshop - www.kadokabinet.be Purpose. - betaalbare, duurzame handtassen en accessoires - www.purposeaccessories.be Mister Coffee - toffe koffietassen - www.mistercoffee.be Deschildre Streekproducten - Vlaamse streekproducten - www.deschildre-streekproducten.be Artadrank - Armeense wijnen en sterkedrank - www.artadrank.com Lunettes Mobilette - de optiek aan huis - lunettesmobilette.be WietiE - handmade kinderkledij en accessoires - www.facebook.com/zelfgemaaktwietie Contact: Liederik Cordonni - liederik.cordonni@ocwest.be - 0479 22 19 18

POM S&G AFFICHE POP-IT-UP.png